ÉRTÉKESÍTŐ | Szolgáltatásaink értékesítéséhez

DMA ponthu Kft.
Miskolc
Bruttó 260 000 Ft - 42 Ft / Óra
2022. 02. 02.

Feladatok

FELADATOK:

– A weboldalon beérkező jelentkező cégvezetők telefonos megkeresése. Ezek nem hideghívások, csak ténylegesen érdeklődőket kell tájékoztatni.

–  Az érdeklődő cégvezetőket átirányítani olyan díjmentes szolgáltatásokra (Online Konzultació, Reggeli Löket), amelyeken már kapnak megoldásokat a problémájukra. Ezek által még jobban megismerkednek cégünkkel.

– Végül pedig a Reggeli Löketen részt vett résztvevőknek Online Cégvezetői Akadémia értékesítése.

(Amennyiben ezekben a feladatokban kiemelkedően teljesítesz, akkor már összetettebb, komplexebb szolgáltatások értékesítésére is meg fogunk tanítani).

Elvárások

LÉGY:

– Nyitott a tanulásra, fejlődésre.

– Kommunikatív, mert rengeteg személlyel kell kommunikációban lenned.

– Kissé szigorú, ugyanis máshogy nehezen fog menni a profi értékesítés.

– Minimálisan is nyitott a számítógépekkel és a telefonokkal való tevékenységre.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott