Szerelési - kivitelezési munka ellátására munkatársat keresünk Felsőzsolcán

Aluinvent Zrt.
Felsőzsolca
Bruttó 250 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 10. 27.

Cégünk, az Aluinvent Zrt. felsőzsolcai, építőipari alumíniumhab panel termékeket gyártó üzemébe keresünk elsősorban szerelési-kivitelezési munka ellátására olyan munkavállalót, aki megfelelően rugalmas, terhelhető és vállalja a cég székhelyen kívüli munkavégzést is.

A munkakörbe tartozó feladatok elsősorban: a cég által gyártott egyedi homlokzatburkolati elemek és egyéb falburkolatok szerelése (tartószerkezettel együtt), kivitelezéseken való közreműködés, fűrészelési (szalagfűrész, lapszabászgép), darabolási, szükség szerint karbantartási feladatok, illetve közreműködés a cég öntödei jellegű gyártási tevékenységében.

A munkavégzés helye alapvetően Felsőzsolca, de a kivitelezési tevékenységtől függően változó.

Feladatok

  • homlokzatburkolati és egyéb falszerkezetek szerelése tartószerkezettel együtt
  • kivitelezéseken való közreműködés
  • fűrészelés (lapszabászgép, szalagfűrész)
  • öntödei feladatok (olvadékkezelés, olvadéköntés, kemencekezlés, karbantartás, stb.)

Elvárások

  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság, csapatban és önállóan való munkavégzési képesség

Előnyök

  • öntödei, üzemi vagy kivitelezési tapasztalat
  • emelőgép kezelői jogosultság
  • vezetői engedély
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jó hangulatú csapatban történő munkavégzés, versenyképes fizetés, fejlődési, továbblépési lehetőségek, továbbképzések támogatása.
  • Székhelyen kívüli munkavégzés esetében térítjük az utazási- és szállásköltségeket.
  • Egyedi megállapodás szerint munkabéren felüli juttatásokat biztosítunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!