Megmunkáló gyáregységbe kollégát keresünk Mezőkövesden

Fluid Service Kft.
Mezőkövesd
Bruttó 240 000 Ft - 360 000 Ft / Hónap
2021. 11. 12.

Megmunkáló gyáregységben történő termelői támogatás.

Feladatok

  • Gépek HKF. tartályainak ellenőrzése, szükség szerinti utántöltése, adott esetben a felúszó idegen olajok eltávolítása.
  • Utántöltés dokumentálása (papír alapú adatrögzítés)
  • Koncentrációk mérése refraktomérővel, adott esetben koncentráció beállítása, ennek dokumentálása.
  • Napi szinten PH. mérés latmusz csíkkal, mért érték rögzítése.
  • Berendezések oldalán elhelyezett adatrögzítő lapok napi szintű vezetése a nyomon követhetőség érdekében (PH.-koncentráció)
  • Szükség szerinti beavatkozások utasítás szerinti végrehajtása.
  • Felmerülő probléma esetén azonnali mintavételezés, és laboratóriumi vizsgálat (térítés ellenében).
  • Kenő anyagok ( formázó, szánkenő, hidraulika olaj, zsírok) szintjének ellenőrzése, utántöltése, ennek dokumentálása.
  • Felmerülő probléma esetén azonnali jelzés a területi vezető felé, probléma megoldásának javaslata, adott esetben megszüntetése.
  • Berendezések, és környezetének tisztántartása, megóvása.
  • Költségcsökkentési javaslatok

Elvárások

  • Gépipari alapismeret,

Előnyök

  • Targonca jogosítvány, műszaki érzék

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, két műszakos munkarend

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!