Sous Chef pozícióba munkatársat keresünk Sajószentpéteren

LIALEX Kft.
Sajószentpéter
Nettó 500 000 Ft - 550 000 Ft / Hónap
2021. 10. 18.

Cégünk több, mint 10 éves, fő tevékenységünk a vendéglátás. Éttermünk ételeink irányvonala az olasz konyhát tükrözi.

Fiatalos csapatban dolgozunk hetente általában 5 munkanap + 2 pihenőnap beosztásban.

Csapatunkban a Sous Chef pozícióra várjuk a jelentkezéseket.

Feladatok

  • A konyha koordinációja, a Chéf távollétében a konyha irányítása a rendelések összeállításától, leadásától, az alapanyagok átvételén keresztül az ételek készítése ill.  tálalása.

Elvárások

  • szakmailag képzett- min. 3 év szakmai gyakorlat
  • kreativitás- terhelhetőség
  • pozitív hozzá állás
  • önmagára - és munkájára való igényesség

Előnyök

  • Sous-chef pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés
  • félévente az elvégzett munkának megfelelő arányban Prémium
  • fiatalos, folyamatosan bővülő csapat
  • előre lépési lehetőség
  • a folyamatos fejlődés lehetősége
  • ejelentett jogviszony egész évben

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!