Boltvezető-helyettes álláslehetőség miskolci Best Shop üzletünkben

S & S 2001 Kft.
Miskolc
2021. 09. 15.

Miskolc Corvin úti úti Best Shop üzletünkbe munkatársat keresünk 2 műszakba a következő pozícióba:

Boltvezető-helyettes

Feladatok

  • 10-12 fős csapat irányítása, boltvezető munkájának segítése
  • áruellátás folyamatos biztosítása, rendelés, áruátvétel
  • adminisztrációs feladatok ellátása: számlák kezelése, működéshez szükséges nyomtatványok naprakészen tartása
  • a vásárlók magas színvonalú és udvarias kiszolgálása, reklamációk kezelése
  • áru töltése, kasszázás
  • a termékek esztétikus elrendezése, üzlet rendben tartása

Elvárások

  • kereskedelmi informatikai rendszer ismerete
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, levelező program, internet)
  • hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves  tapasztalat

Előnyök

  • megbízható, önálló munkavégzés és döntésképesség
  • jó csapatjátékos
  • jó problémamegoldó és szervező képesség
  • jó kommunikációs képesség
  • nyitottság a fizikai munkára
  • pozitív, motivált személyiség

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • 2 műszakos munkarend (6:00-19:30 időszakban)
  • távolsági bérlettámogatás,
  • díjmentes orvosi vizsgálat,
  • családias légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!