Fogászati asszisztens állás Miskolcon

M Dental Kft.
Miskolc
Bruttó 340 000 Ft - 405 000 Ft / Hónap
2021. 09. 10.

A Medicover Fogászata korszerű, prémium kategóriás fogászati ellátást biztosít Miskolci Klinikáján.

A klinika az egyszerűbb fogászati kezelésektől a komplex szájsebészeti és implantációs beavatkozásokig teljes körű szakorvosi ellátást nyújt.

A folyamatos bővülés miatt Fogászati asszisztens kollégát keresünk.

Feladatok

  • páciensek személyes fogadása,
  • előkészíti a vizsgálathoz szükséges anyagokat és eszközöket,
  • az orvos kezébe adja a szükséges eszközöket, anyagokat,
  • asszisztál, segédkezik a töméseknél, a fogpótlásnál, fogeltávolításnál, a szájnyálkahártya és fogíny kezelésénél, a gyermekfogászati beavatkozásoknál, a fogszabályozás menetében, az orális műtéteknél, az arckoponya sérülések ellátásánál,
  • gondoskodik a fogászati eszközök javításáról, pótlásáról,
  • sterilen, tisztán tartja a vizsgálót, valamint a műszereket,
  • általános asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokában.

Elvárások

  • szakirányú végzettség,
  • érvényes működési engedély, oltási könyv,
  • 1-2 éves tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • szorgalmas, teherbíró, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség,

Előnyök

  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • remek szakorvosok melletti önálló munkavégzés,
  • stabil munkahely, hosszú távú munkaviszony Magyarország egyik vezető magán-egészségügyi és fogászati szolgáltatójánál,
  • heti 40 óra, bejelentett munkaviszony, hétvégi munkavégzés nélkül.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!