Virágkötő - virágdekoratőr álláslehetőség Miskolcon

Virágkötő - virágdekoratőr munkatársat keresünk Miskolc-Diósgyőr legújabb virágüzletében.

Téged várunk ha szereted a virágokat és a szép egyedi kézműves dolgokat, ha szeretsz alkotni és van ötleted, szeretsz örömet szerezni másoknak.

Feladatok

  • kreatív csokrok készítése,
  • az üzlet stílusához igazodó virágkötészeti alkotások elkészítése,
  • ajándéktárgyak ízléses elrendezése,
  • udvarias, mosolygós kiszolgálás,
  • az üzletben lévő növények szakszerű ápolása.

Elvárások

  •  kereskedelmi tapasztalat,
  • jó kézügyesség és kreatívítás,
  • önálló munkavégzés, nagy teherbírás
  • tanulj gyorsan és engedd hogy tanítsunk

Előnyök

  • virágkötői tapasztalat,
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős
  • nyugodt, csodaszép munkahelyi környezet, fejlődési lehetőség, kreatív szabadság.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!