Projekt asszisztens - rendezvényszervező munkalehetőség Miskolcon

EUK- Holding Kft.
Miskolc
2021. 09. 06.

Projekt asszisztens- rendezvényszervező állás Miskolcon.

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc

Jelentkezését bizonyítványaival, fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzával, motivációs levelével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A pályázatok benyújtási határideje: 2021. 10. 01.

Az állás kezdésének várható időpontja: Azonnal

Feladatok

  • Részvétel projektekben: asszisztensi feladatok elvégzése (projekt ügymenetek koordinálása, összehangolása)
  • Rendezvények technikai szervezése, a hatáskörébe utalt események előkészítése, megtervezése, megszervezése és lebonyolítása.
  • Rendezvényekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, koordinálása, ellenőrzése, nyilvántartások vezetése.
  • Az összes hatáskörébe tartozó rendezvény vonatkozásában menedzselési feladatokat ellátása (tervezés, program összeállítás és dokumentálás, utaztatással, étkeztetéssel és az elszállásolással kapcsolatos teendők elvégzése, dokumentáció elkészítése).
  • A sportrendezvényekkel kapcsolatos technikai feltételek biztosítása, egyeztetés a szakmai vezetővel, más szervezetekkel).
  • Tárgyalások, értekezletek megszervezése és előkészítése, jegyzőkönyv, emlékeztető készítése, ezek végrehajtásának követése és ennek riportálása.

Pozíció területei:

  • Adminisztráció
  • Rendezvényszervezés
  • Szakmai asszisztens
  • Irodai munka
  • Projektmenedzsment
  • Sport

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Kompetenciák:

  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség
  • Kiváló szervezőkészség
  • Rendszerező, priorizáló képesség
  • Jó stressz tűrő képesség, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, lojalitás, nagyfokú diszkréció
  • Kiváló kommunikációs, és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasságra és mobilitásra való hajlandóság
  • Felelősségvállalási hajlandóság
  • Nyitott, dinamikus személyiség

Előnyök

  • Rendezvényszervezés területen szerzett tapasztalat
  • Projektekben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Sport iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Kulturált munkakörnyezet
  • A teljesítmény elismerése
  • Versenyképes jövedelem
  • Sokrétű, összetett munka, kihívást jelentő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!