Ügyfélszolgálat / webshop adminisztrátor állás Miskolcon

Trikolor Kft.
Miskolc
2023. 07. 03.

Folyamatosan fejlődő cég keres miskolci munkavégzésre, hosszútávú együtműködésre   jó kommunikációs képességgel rendelkező kollégát ügyfélszolgálati és értékesítési feladatok ellátására.

Feladatok

  • Főbb feladatok közé tartozik személyes , e-mailes ,valamint telefonos kapcsolattartás Ügyfelekkel
  • rendelések feldolgozása
  • számlázási feladatok ellátása
  • árajánlat készítés
  • ügyviteli rendszerben kereskedelmi folyamatok kezelése
  • táblázatos adatok , információk készítése, módosítása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • Elvárás a betanulási időszak után önálló munkavégzés
  • biztos felhasználói szintű számítógépes ismeret szükséges
  • excel gyakorlatban történő alkalmazása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Jogosítvány
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Napi nyolc órás munkaidő, hétvégék szabadok, bérezés megegyezés szerint.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!