Napelemszerelői munkalehetőség Miskolc és környékén

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2021. 06. 16.

Napelemszerelői munkalehetőség egy szerethető munkahelyen!

Megnövekedett számú telepítési munkálataink miatt növeljük kivitelezői csapatunk létszámát: várjuk a jelentkezéseket napelemszerelői munkakör betöltésére, Miskolcról vagy környékéről!

Feladatok

  • Lakossági és ipari napelemes rendszerek telepítése tetőre illetve talajra, az ország egész területén 4-10 fős csapatokban.
  • Tartószerkezetek összeszerelése, rögzítése tetőre és talajon egyaránt.
  • Rendszerek szakszerű beüzemelése.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség,
  • kéziszerszámok (behajtó, sarokcsiszoló, vízmérték, mérőszalag) készség szintű használata,
  • korrekt, pontos, igényes munkavégzés,
  • a felhasznált anyagok és szerszámok gondos használata,
  • csapatmunka elősegítése,
  • utazási hajlandóság,
  • kizáró tényező a tériszony,
  • előnyt jelent ha dolgoztál már magasban (pl., ács/ tetőfedő munka), vagy rendelkezel lakatos, heggesztői tapasztalattal.

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés.
  • Egyműszakos munkarend.
  • Fiatalos, családias munkahelyi légkör.
  • Szakmai környezet és irányítás.
  • Szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőségek.
  • Szervezeten belüli előrelépés lehetősége, úgymint: műszaki felmérő, csapatvezető, építésvezető vagy akár projektkoordinátor.
  • Egyéni, minőségi védőfelszerelés, munkaruházat és szerszámkészlet.
  • Pótszabadságok.
  • Kiküldetési hozzájárulás.
  • Céges szolgáltatói csomagok a munkavállalóinknak (Solar+, Truck&car+, ACDC+).
  • Hétfőtől péntekig dolgozunk, így a hétvége a pihenésé!

Az állás betöltéséhez szakirányú végzettség vagy építőiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel. Szervezeten belüli szakmai képzéseinken való részvétel kiváló alkalom lehet arra, hogy megtanuld és gyakorlatot szerezz az elkövetkező évek egyik legkeresettebb szakmájában. Az egyik nagy előnye, ha nálunk dolgozol, hogy tehetséggel, szorgalommal lehetőséged van más munkakörök betöltésére is.

Büszkék vagyunk rá, hogy egyedüli miskolci cégként 2017. óta minden évben elnyertük a Szerethető Munkahely díjat, melyet egy szakmai zsűri ítélt meg számunkra a PV Napenergia munkahelyi jellemzői alapján.

Részletek erre vonatkozóan itt találhatsz: https://dreamjo.bs/hu/company/pv-napenergia.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed küldd el fényképes önéletrajzodat - a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az oldalon keresztül.

Energikus Napot kíván a PV Napenergia csapata!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott