Óvodapedagógus, tanító, tanár állás

A Miskolci Nyitott Ajtó Baptista Általános Iskola és Óvoda munkatársakat keres pedagógus munkakörbe..

Ha szeretnél egy összetartó, jól képzett, elkötelezett nevelőtestület tagja lenni, ha hivatásnak tekinted a munkádat, ha olyan munkahelyet keresel, ahol igazán szükség van rád, és ahol törődnek veled, akkor itt a helyed!

Különböző pótlékokkal egészítjük ki a fizetésedet.

Fiatalok előnyben, de ha nyugdíjas vagy, akkor is szívesen látunk, nyugdíj mellett dolgozhatsz nálunk.

Keress bátran minket a bejelentkezés után látható telefonszámon, vagy az oldalon keresztül.

Feladatok

  • Óvodás és általános iskolás korú gyerekek nevelése, oktatása.

Elvárások

  • A munkakör betöltéséhez szükséges felsőfokú végzettség / természettudomány-bármely szakos tanár végzettség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott