Brand Manager-t keresünk Bükkszentkeresztre

Szeretnél te is hozzájárulni a modern népgyógyászati ismeretek és gyógynövény kultúra terjesztéséhez?

Az ismert családi vállalkozás, a Györgytea keres marketing csapatába brand manager munkatársat.

Feladatok

Csapatunk tagjaként ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Értékesítési csatornákhoz kapcsolódó ATL és BTL (főleg offline) marketing kampányok teljes körű lebonyolítása (Brand és Trade marketing projektek menedzselése, promóciók koordinálása stb.);
  • Aktívan hozzájárul a marketing stratégia kialakításához, vezeti a márka folyamatos kiértékelését, nyomon követi az eredményeket, kiértékeli az aktivitásokat és akciótervet javasol;
  • Aktívan részt vesz a termékfejlesztési folyamatokban, pl. hazai- és nemzetközi piac folyamatos figyelemmel kísérése, piackutatás végzése, termékötletek megkeresése stb.
  • Termékportfólió karbantartása és bővítése;
  • Különböző on- és offsite rendezvények tervezése, menedzselése;
  • Marketing és értékesítési elemzések, riportok és prezentációk készítése;
  • Marketing csoport munkájának összehangolása a cég többi területével, a marketinghez kapcsolódó információ áramlás biztosítása;
  • Adminisztrációs (marketing költségvetés felügyelete) és szervezési feladatok.

Elvárások

Mindehhez szükséged lesz:

  • Felsőfokú kereskedelem és/vagy marketing végzettségre és min. 3 éves szakmai tapasztalatra;
  • Előnyt jelent FMCG vagy étrend-kiegészítő termékek kommunikációjában szerzett tapasztalat
  • Kreatív, fejleszteni, új dolgokat kitalálni szerető szemléletre;
  • Magas fokú önálóságra; legyen agilis és rugalmas a személyiséged;
  • Precizitásra, határidők betartására;
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészségre, nyitottságra és a csapatban dolgozás képességére;
  • B kategóriás jogosítványra és utazási hajlandóságra Budapestre;
  • Idegen nyelvtudás (angol, német) nem feltétel, de örömmel vesszük.

Amit kínálunk

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • Hosszú távú, stabil munkahelyet;
  • Tisztességes fizetést;
  • Korrekt munkahelyi környezetet, ahol megbecsülik a jó munkát és teret adnak a kreatív ötleteknek;
  • Szakmai fejlődést és képzéseket;
  • Home office-t és irodai munkavégzést.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!