Raktáros állás Miskolcon

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2021. 04. 21.

Raktáros

A miskolci telephelyű PV Napenergia napelemes rendszerek teljeskörű  kivitelezését végzi Magyarország egész területén.

Csapatunk bővítéséhez keressük leendő raktárkezelő kollégánkat, aki átlátja munkáját és fejleszti a raktározási feladatokat, folyamatokat.

Feladatok

  • raktári nyilvántartások vezetése,
  • bejövő és kimenő áru mennyiségi, minőségi ellenőrzése, átvétele és betárolása,
  • komissiózás (kivitelező csapatok napi munkavégzéséhez),
  • kézi és gépi anyagmozgatás,
  • selejtezésben, leltározásban való aktív részvétel,
  • külső munkaterületen történő anyagátvétel,
  • raktározási folyamatok fejlesztése,
  • raktári rend folyamatos fenntartása.

Elvárások

  • minimum középfokú iskolai végzettség,
  • minimum 2-3 év raktározásban szerzett munkatapasztalat,
  • alapvető informatikai ismeretek (Excel, Word),
  • munkádat precízen, megbízhatóan és lelkiismeretesen végezd,
  • B kategóriás vezetői engedély és targoncás hatósági jogosítvány,
  • előnyt jelent, ha rendelkezel villanyszerelői ismeretekkel, logisztikai és / vagy raktározási végzettséggel,
  • határozottság, megbízhatóság és pontosság.

Amit kínálunk

  • korrekt bérezés, arányos bérfejlődés lehetőségével,
  • kétműszakos – szabad hétvégés munkarend,
  • teljes munkaidős határozatlan idejű munkaszerződés,
  • kétszemélyes raktáriroda,
  • hosszú távú, biztos munkahely a jövő iparágában,
  • szakmai környezet és irányítás,
  • egyedi védőfelszerelés és munkaruházat,
  • fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör,
  • céges szolgáltatói csomagok munkavállalóinknak (solar+, truck&car+, ACDC+…),
  • stabil vállalati háttér, versenyképes fizetés,
  • munkavégzés helye: Miskolc ill. áruátvétel esetén lehet külső munkaterület, melyhez gépjárművet a cég biztosít.
  • nem miskolci lakcím esetén bejárástámogatás.

Bővebb információkat találhatsz honlapunkon (www.pvnapenergia.hu) és a következő linken: https://dreamjo.bs/hu/company/pv-napenergia .

Ha úgy érzed, hogy szívesen lennél a csapatunk új tagja és illenek rád a fent leírt elvárások, jelentkezz fénysebességgel!

Jelentkezési határidő: 2021.05.15.

Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott