A BioHair miskolci szalonja fodrász kollégát keres

Dendbit Kft.
Miskolc
2021. 04. 19.

A BioHair miskolci szalonja fodrászt keres!

Az elvárásunk, hogy legyen ehhez megfelelő szakirányú végzettséged. Ha munkatapasztalatod is van, az előny, de nem feltétel, hiszen pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Ha szeretnél Te is egy lendületes, fiatalos csapat tagjaként az ország egyik vezető szépségápolási hálózatában dolgozni, akkor várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal.

Feladatok

  • Érkező vendégek fogadása, kért frizura elkészítése (mosás-vágás-szárítás)

Elvárások

  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő beosztás (alkalmi vagy bejelentett munkaviszony)
  • Tervezhető, versenyképes jövedelem
  • Kialakult, stabil vendégkör
  • Szakmai fejlődés biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!