PHP programozó munkatársat keresünk Németországba

PHP programozót keresünk németországi munkahelyre!

Motivált PHP fejlesztőként új kihívásokat keresel és beszélsz németül? Akkor olvass tovább!

Ismerhetsz olyat akit érdekelhet a lehetőség? Vidd hírét!

Önállóan dolgozó PHP fejlesztőt keresünk németországi munkahelyre Bonntól 20 km-re.

Partnerünk informatikai szolgáltatások területén hatvan éve sikeresen működő cég.

Feladatok

  • izgalmas feladatok
  • a legmodernebb webes elrendezések megtervezése
  • változatos specializációs lehetőségek egy jó csapatban
  • kisebb projektek önálló megvalósítása és nagy projektekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Szakirányú informatikai végzettség/ szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció szintű német nyelvtudás (B1-es szinttől)
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Stabil PHP ismeret és MySQL tapasztalat
  • Magabiztos a Laravel és Contentful tudás
  • Verziókezelési tapasztalat (lehetőleg a Gitt)
  • webes szolgáltatások, a REST és a JSON ismerete

Amit kínálunk

  • tapasztalathoz igazított bér (bruttó 30000- 50000 Euró/év)
  • 13.havi bér
  • heti 40 óra rugalmas munkaidő
  • fizetett szabadság
  • Fejlődési és tanulási lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott