Műszaki előkészítő munkatársat keresünk Mályiba

Az Üveg-Konstrukt Kft., a Mályi-Glass Kft. beépítő társcégeként, több, mint 10 tapasztalattal áll vevőink rendelkezésére. Termékek, amelyeket forgalmazunk és beépítünk: edzett és megmunkált üvegek, belsőépítészeti üvegtermékek, üveglépcső, üvegkorlát, járható üvegfelület vagy egy extrém zuhanykabin kialakítás.

Irodánkba keresünk Műszaki előkészítő munkatársat, projektmenedzseri feladatokkal.

Feladatok

  • Árajánlatok készítése
  • Projektek folyamatos nyomonkövetése
  • Rendelés felvitel
  • Áruk és projektanyagok beszerzése, rendelése
  • Szerződések műszaki tartalmának előkészítése/ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki rajzok, dokumentációk értelmezése
  • Számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Talpraesettség, önállóság
  • B kat. Jogosítvány

Előnyök

  • Üvegszerkezetek és nyílászáró szerkezetek ismerete előny
  • CAD/CAM (AutoCAD ismerete)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat!
  • Építőiparban szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Kafetéria: szép kártya
  • Utazási (bejárási) támogatás
  • Előrelépési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!