Könyvkiadói ügyintéző állás Miskolcon

Könyvkiadói ügyintéző kollégát keresünk  Miskolcon 8 órás munkaidőben.

Kiadónk miskolci irodájába keresünk 8 órás állásba munkatársat.

Feladatok

  • Megrendelések kezelése (2 webáruházból)
  • Ügyfélkapcsolattartás (kimenő és bejövő hívások, emailek kezelése, problémakezelés)
  • A könyvkiadáshoz kapcsolódó ügyviteli feladatok ellátása (pl. bizományos és jogdíj elszámolások)
  • Adminisztratív feladatok (irodai eszközök rendelése, könyveléshez anyagok, listák előkészítése)
  • Alkalmanként számlázás, csomagolás
  • Alapszintű grafikai szerkesztési feladatok (Pdf, Paint)
  • Bekapcsolódás az online marketing feladatokba

Elvárások

  • Iskolai végzettség: min. érettségi
  • Szakmai tapasztalat: min. 1 év hasonló irodai munkakörben
  • Magas szintű internet-, számítógép felhasználó ismeretek
  • Excel, Outlook rutinszerű használata

  • angol nyelvtudás (alap vagy középszint, elsősorban levelezésre)
  • online marketing tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkaidő: munkakapokon 8-16 óra között, fix bérezéssel, kb. március 18-i munkakezdéssel.
  • A munka a Gyes-en lévő kolléga helyettesítésére szól.

A fényképes önéletrajzot és motivációs levelet várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!