Esztergályos pozícióban munkalehetőség Miskolcon

Miskolc-Diósgyőr területén 100 %-ban magyar tulajdonú fémszerkezeteket gyártó társaság pályázatot hírdet Esztergályos munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Egyedi és széria alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján CNC vezérlésű gépeken
  • A gyártás folyamatosságának biztosítása
  • A munkaterületen lévő gépek szakszerű beállítása, üzemeltetése, átállások végrehajtása
  • Rendszeres minőség-ellenőrzés a gyártott darabokon
  • Szükség esetén szerszámbeállítások, szerszámcserék elvégzése
  • Napi karbantartási feladatok, az időszakos karbantartási feladatok figyelemmel kísérése

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • általánosan szakmunkás bizonyítvány (vagy technikusi bizonyítvány)
  • önálló munkavégzés gyártmányrajz alapján
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat CNC megmunkáló gépen

Előnyök

  • NCT, Heidenhain, Siemens vezérlők ismerete

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános