Építőipar, építészet

Építőipari művezető munkatársat keresünk Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Bruttó 250000 - 380000 / hónap
2020. 08. 24. 13:32

Jellemzően közúti hidak építéséhez kereünk művezető kollégát, aki a rá bízott hídépítő munkásokkal az átadott műszaki terveknek megfelelő minőségben képes a munkát elvégeztetni.

Feladatok:

  • A projektek helyszíni irányítása, szervezése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, napi tevékenységek összehangolása
  • Anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálása
  • Építési napló vezetése
  • Folyamatos beszámolás a projektvezető felé
  • Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása
  • Megrendelő helyszíni képviselőivel való napi kapcsolattartás (pl. munkavédelem)

Elvárások:

  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Változatos szakmai kihívás
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése