Karbantartó lakatos munka sajókeresztúri üzemünkben

Stahl Acélszerkezet Gyártó és Szerelő Kft.
Sajókeresztúr
Bruttó 280 000 Ft - 400 000 Ft / Óra
2020. 08. 14.

Sajókeresztúri üzemünkbe keresünk karbantartó lakatos munkakörbe kollégát.

Feladata a műhelyben lévő gépek és berendezések javítása, terv szerű megelőző karbantartása, illetve a munkaterületekre kiszállítandó gépek, és alkatrészek rakodása, logisztikai feladatok elvégzésa.

Feladatok

  • A cégcsoportnál használt gépek általános karbantartása.

Elvárások

  • Pneumatikai, hidraulikai alapismeretek.
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés.

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Darukezelői jogosítvány
  • Építőipari gép szerelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Piacképes bérezés
  • Támogatott munkábajárás (esetleg gépkocsi biztosítása)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott