Raktárvezető-helyettes kollégát keresünk Miskolcon

Dávid Tabak Bt.
Miskolc
2020. 07. 28.

Folyamatosan fejlődő miskolci italnagykereskedelmi raktárunkba raktárvezető-helyettes munkatársat keresünk felelősségteljes munkakörbe.

Feladatok

  • Árukiadás, áruátvétel valamint a kapcsolódó dokumentáció ellenőrzése
  • A termékek tulajdonságainak megfelelő kezelése árumozgatás során
  • Árurendelések elkészítése, továbbítása a beszállítók felé
  • Kereskedelmi partnerekkel való együttműködés
  • Rendszeres készletellenőrzés
  • Ellenőrzi a raktár leltározási, selejtezési tevékenységeit
  • Raktári munkások munkájának ellenőrzése, összehangolása
  • Éves leltározáson való részvétel

Elvárások

  • Eredményorientált, pontos munkavégzés
  • Kimagasló szervezőkészség
  • Önálló döntéshozatali képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • MS Office ismerete

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatosan fejlődő vállalati környezet
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, lendületes csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!