Könyvelő kollégát keresünk miskolci csapatunkba

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2020. 07. 13.

Könyvelő kollégát keresünk csapatunkba!

Feladatok:

  • Számlák kiállítása, könyvelése, adminisztrációja.
  • Házipénztár kezelése.
  • Bankkivonatok ellenőrzése, dokumentálása.
  • Egyszerűsített munkavállalók bejelentése és az ehhez kapcsolódó adminisztrációk és napi kifizetések elvégzése.
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés.
  • Actual ügyviteli és Bitrix feladatkezelő rendszer napi használata,
  • Megrendelői szerződések, dokumentumok, és egyéb projektspecifikus iratok iktatása, igazoltatása és archiválása.
  • Céges gépjármű park biztosítási és fenntartási költségeinek, dokumentumainak kezelése.
  • Együttműködés és kapcsolattartás a projektmenedzserekkel, beszerzéssel és a humán területtel.

Amit kínálunk:

  • korrekt bérezés, arányos bérfejlődés lehetőségével,
  • rugalmas időbeosztásra törekszünk (hétfőtől péntekig tartó munkarend),
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • szakmai környezet és irányítás,
  • fiatalos csapat és jó munkahelyi légkör,
  • céges szolgáltatói csomagok munkavállalóinknak (solar+, truck&car+, ACDC+…).

Mi szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • minimum középfokú- könyvelői végzettség,
  • mérlegképes könyvelői jogosultság,
  • 2 év szakmai (pénzügyi) tapasztalat,
  • adózási ismeretek,
  • informatikai alapismeretek és affinitás,
  • határozott és feladatorientált személyiség,
  • a munkaügyi ismeret és angol nyelvtudás előnyt jelent!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános