Napelemes rendszerek kivitelezésének előkészítéséhez keresünk tervező munkatársat

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2020. 07. 03.

Junior tervezőmérnököt keresünk bővülő csapatunkba!

Napelemes rendszerek kivitelezésének előkészítéséhez keresünk tervező munkatársat.

Az új munkatárs feladatai:

  • háztartási méretű napelemes erőművek tervezési feladatainak ellátása,
  • napelemes kiserőművek műszaki leírásának és árajánlatának elkészítése,
  • napelemes kiserőművek szoftveres tervezése helyszíni felmérések alapján tervező szoftver segítségével,
  • folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a főtervezővel, a felmérő, projektmenedzser és beszerző kollégákkal.

Munkavégzés helye:

  • 3527 Miskolc, Vágóhíd utca 4-6.

Elvárások:

  • középfokú műszakivégzettség,
  • villamossági ismeretek,
  • tervező programok használatában szerzett tapasztalat (pl. AutoCad),
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • fiatal, jó szellemiségű, nyitott csapat,
  • pénzügyileg stabil, növekedő vállalkozás,
  • szakmai fejlődés, karrier lehetőségét biztosítjuk,
  • korrekt, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör,
  • rugalmas munkaidő beosztás,
  • home-office lehetősége,
  • versenyképes bérezés.

Ha szakmába vágó neked állásajánlatunk, és fontos szempont munkaválasztásnál a fejlődési lehetőség, akkor jelentkezz fénysebességgel!

Fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános