Kistokajba segédmunkás kollégát keresünk

Terra-Rossa Kft.
Kistokaj
Bruttó 300 000 Ft - 400 000 Ft / hónap
2020. 06. 29.

Kistokajban működő közműépítéssel foglalkozó cég komoly megbízható, gondolkodni tudó munkatársakat keres:

Segédmunkás (árokásás, földmunka stb.)

Megbízható, jó fizikumú, tényleg dolgozni akaró, magára, munkájára igényes, káros szenvedélytől mentes (dohányzást leszámítva) büntetlen előéletű, rugalmas munkatársakat keresünk hosszú távra, teljes munkaidőben. Stabil munkahely, biztos jövedelem, bejelentett munka.

Munkavégzés helye: Kistokaj

Feladatok

  • Árok ásás
  • Söfőrködés (C jogosítvány)

Elvárások

  • Megbízható, jó fizikumú, tényleg dolgozni akaró, magára, munkájára igényes, káros szenvedélytől mentes (dohányzást leszámítva) büntetlen előéletű.

Előnyök

  • C jogosítány

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség, bejelentett munka, biztos jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott