Mérlegképes könyvelő kollégát keresünk azonnali kezdéssel

Kalcit-2006 Kft.
Szalonna
Bruttó 450 000 Ft - 450 000 Ft / hónap
2020. 06. 08.

Társaságunk azonnali kezdéssel mérlegképes könyvelő munkatársat keres cégcsoportunk teljes körű könyvelési feladatainak ellátására.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Főkönyvi és analitikus könyvelés,
  • Beérkező számlák ellenőrzése, könyvelése,
  • Tárgyieszköz-nyilvántartás,
  • Hatóságok részére adatszolgáltatás, adóbevallások összeállítása és benyújtása,
  • Éves beszámoló elkészítése,
  • Éves terv készítése és az időarányos teljesítés folyamatos követése,
  • Vezetői információs adatszolgáltatás és jelentés elkészítése,
  • Kapcsolt vállalkozásokra irányadó számviteli feladatok ellátása

Elvárások

Önt keressük, amennyiben

  • Legalább középfokú végzettséggel,mérlegképes könyvelői szakképesítéssel rendelkezik,
  • Vállalkozások teljes körű könyvelését képes ellátni,
  • Ezen a területen min. 3-5 éves szakmai tapasztalatot és gyakorlatot szerzett,
  • Számviteli törvény és az adózással kapcsolatos jogszabályok naprakész ismeretének birtokában van,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel és készséggel bír,
  • Jellemzője a nagyfokú rugalmasság, megbízhatóság, pontosság és terhelhetőség,
  • Önálló munkavégzésre képes, de csapatban is hatékonyan képes dolgozni.

Amit kínálunk

  • Munkabér: bruttó 450.000 Forint/hó,
  • Munkába járáshoz gépjármű biztosítása;
  • Modern, jó hangulatú munkakörnyezet;
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!