Műszaki rajzoló pozícióba sürgősen kollégát keresünk Miskolcon

Épületgépészeti tervezéssel foglalkozó cég keres miskolci irodájába számítógépes műszaki rajzolót.

Pályakezdők illetve diákok jelentkezését is várjuk!

Az iroda jól megközelíthető, a belvárosban helyezkedik el. Kellemes, modern munkakörnyezet és egy jó csapat vár családias légkörben. Szakmai előrejutás és fejlődési lehetőség.

Bejárós munkavállaló esetén a bérletet a cég állja.

További információk, kérdések, e-mailben, vagy a személyes interjú alkalmával.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Műszaki rajzolás,szerkesztés

Elvárások

  • AutoCad program kezelésében való jártasság
  • műszaki rajz olvasási készség, érzék
  • Microsoft Office ismeretek
  • precizitás
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Az iroda jól megközelíthető, a belvárosban helyezkedik el.
  • Kellemes, modern munkakörnyezet és egy jó csapat vár családias légkörben.
  • Szakmai előrejutás és fejlődési lehetőség.
  • Bejárós munkavállaló esetén a bérletet a cég állja.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!