Gyártó operátor munkakörbe kollégát keresünk Miskolcon

Mi vagyunk a Nestlé, a legnagyobb élelmiszer és ital gyártó vállalat. 308.000 ember dolgozik nálunk, akiket az a cél vezérel, hogy javítsák az életminőséget és hozzájáruljanak egy egészségesebb jövő kialakításához. Értékeink gyökere a tisztelet: a saját magunk iránti tisztelet, a mások iránti tisztelet, a diverzitás tisztelete és a jövőnk tisztelete. 2018-ban több mint 91,4 milliárd svájci frankos bevételt értünk el, emellett 85 országban 413 gyárunk van, ami jól tükrözi széleskörű jelenlétünket a világban. Hisszük, hogy a legfontosabb értékeink a nálunk dolgozó emberek. Ezért egy olyan dinamikus, sokrétű és nemzetközi munkakörnyezetet ajánlunk, ami üzletágakon, funkciókon és országokon átívelően biztosít lehetőségeket a számodra, miközben sokszínű csapatban és kultúrában dolgozhatsz.
Szeretnél többet tudni? Látogass meg minket a www.nestle.com weboldalunkon.

A pozícióról összességében

  • A gyártó operátorként Te felelsz a különböző masszák formába történő adagolása és a megfelelő minőségű gyártott csokoládéfigurák előállításáért.
  • Mindennapi felelősségeid közé tartozik a minőségi előírásoknak megfelelő félkésztermékek gyártása az élelmiszerbiztonsági, munkabiztonsági és környezetvédelmi szabályok betartásával.

Pozíció főbb adatai

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Teljes munkaidő
  • 3 műszakos munkarend
  • Hosszútávú, biztos, higiénikus, klimatizált munkakörnyezet
  • Alapfokú végzettség szükséges

Feladatok

Így fog kinézni egy napod

  • A műszak kezdetén és végén, illetve termékváltások és átállás során a formák ellenőrzése, a sérült és jelöletlen formák elkülönítése
  • Gyártósorok működtetése, tisztán tartása
  • A termékek kiszedése és tömegének ellenőrzése
  • A nem megfelelő minőségű félkésztermék elkülönítése
  • Nem automata gyártósorokon a termékek cukrozása, édességekkel töltése, majd a félformák újramelegítése és összeillesztése
  • A gyártó gépsor üzemeltetése során tapasztalt rendellenességek észlelés utáni azonnali jelzése a műszaki személyzetnek.
  • Szabályok, előírások betartása, sztandardoktól történő minden eltérés azonnali riportálása a műszakot figyelő vezetőnek

Elvárások

Ami sikeressé tesz téged

  • Precíz és megbízható vagy
  • Jól működsz együtt a csapattársaiddal
  • Szeretsz jó eredményeket elérni
  • Legalább alapfokú végzettséggel rendelkezel

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott