Vendéglátás

Szakács (a'la carte) - pizza szakács állás Nyékládházán

Munkavégzés helye: Nyékládháza
2020. 05. 19. 14:24

Ristorante Toscana Paradiso (Nyékládháza, volt Delta étterem helyén) olasz éttermünkbe szakácsot (a la carte-ra) / pizza szakácsot is keresesünk KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL!

Éttermünk és meglévő csapatunk igazi olasz családias hangulatú.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk jelentkezzen nálunk a megadott elérhetőségeken.

Feladatok:

  • Szakács szakmával kapcsolatos teendők ellátása.

Elvárások:

  • Igényes munkavégzés, ápoltság, rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, prémium alapanyagokkal való munkavégzés, szakmai fejlődés, családias légkör.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése