Vendéglátás

Hamburger és döner gyorsétterem vendéglátó eladó kollégát keres Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 05. 18. 10:33

Csapatunk bővítése céljából keresünk miskolci hamburger és döner gyorsétterembe munkájára igényes vendéglátó eladót.

Feladatok:

  • Konyhai feladatok :Hamburgerek elkészítése, dönerek elékszítés (tál, pita, box, dürüm) , kebab hús vágása, zöldségek előkészítése, frissensültek elkészítése.
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése: rendelés felvétele, pénztárgép, terminál kezelése.

Elvárások:

  • Talpraesett, önállóan és csapatban is dolgozni tudó és akaró személyt keresünk.

Előnyök:

  • Vendéglátó eladó végzettség előny de nem feltétel, ha talpraesett vagy akarsz és tudsz dolgozni az is elég.

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint , napi bérezéssel, napi melegétel fogyasztás, kiszámítható munkaidőbeosztás.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése