Egészségügy, gyógyszeripar

Orvos asszisztens munkakörben állásleletőség Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 05. 15. 09:49

Egészségügyi asszisztens munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye: Vanity Esztétikai Központ, Miskolc

Feladatok:

  • Páciensek fogadása, irányítása, adatok rögzítése, tájékoztatás a kezelésekről, információnyújtás.
  • időpontegyeztetés, kezelések előkészítése, szervezése, orvosi asszisztencia, telefonhívások, e-mailek kezelése.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség, értékesítői attitűd, kreativitás, ügyfélközpontúság, jó problémamegoldó készség.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség, orvos-esztétikai területen szerzett tapasztalat, egészségügyi végzettség, orvosi-lézerrel szerzett tapasztalat.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése