Építőipar, építészet

Villanyszerelő, biztonságtechnikus állás Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 200000 - 0 / hónap
2020. 05. 12. 12:18

Cégünk, elsősorban villanyszerelő, illetve vagyonvédelmi rendszer szerelő kollégát keres azonnali kezdéssel Miskolc és környékbeli munkák végzésre.

Bérezés megegyezés szerint.

Jelentkezés: szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Feladatok:

Amivel cégünk foglalkozik:

  • Teljeskörű villanyszerelési munkák cégek és magánszemélyek részére
  • Villamos fogyasztásmérő helyek szerelése
  • Villamos biztonságtechnikai felülvizsgálatok végzése
  • Riasztó, kamera és tűzjelző hálózatok szerelése
  • Épületek, intézmények villamos karbantartása

Elvárások:

  • Műszaki beállítottságú végzettség
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  •  Változatos munkaterületek
  • Jó hangultaú,befogadó kollektíva
  • Biztos fizetés
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése