Adminisztrációs álláslehetőség Kistokaj településen

Terra-Rossa Kft.
Kistokaj
Nettó 150 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2020. 04. 27.

Irodai asszisztensi munkakörbe keresünk munkavállalót. Családi kis cég irodai munkáinak ellátása: e-mailek intézése, iktatás, levelezés, napi ügyek intézése, pénztár, könyvelési anyag előkészítése, ügyvezető munkájának támogatása.

Munkavégzés helye Kistokaj,

Munkaidő 7órától 16 óráig.

Feltétel: számítógépes ismeretek ( word, exel ).

Előnyt jelent: geodéziai ismeretek, autocad használata.

Jelentkezés: önéletrajzzal ( előző munka ismertetése, személyes rész ) bérigény megjelöléssel  a "Jelentkezen" gombra kattintva.

Feladatok

  • e-mailek intézése, iktatás, levelezés, napi ügyek intézése, pénztár, könyvelési anyag előkészítése, ügyvezető munkájának támogatása

Elvárások

  • számítógépes ismeretek ( word, exel)

Előnyök

  • geodéziai ismeretek, autocad használata

Amit kínálunk

  • hosszútávú, stabil munkahely, bejelentett munka, munkaszerződés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!