Adminisztráció, irodai munka

Építőipari cég keres miskolci irodába titkár/titkárnői pozícióra munkatársat

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 120000 - 160000 / hónap
2020. 02. 25. 08:19

30 éve működő építőipari vállalkozás keres tapasztalattal rendelkező munkájára igényes, precíz, megbízható munkatársat 6-8 órás munkarendbe.

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése, számlázás, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése, könyvelési anyagok előkészítése, postázás.

Elvárások:

  • Irodában szerzett tapasztalat, jogosítvány, excel-word és outlook felhasználói szintű ismerete,  jó probléma megoldó és kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő, családias környezet, céges telefon, céges autó.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése