Minőségellenőr munka Miskolcon

Formel D Kft.
Miskolc
2020. 02. 18.

Formel D Magyarország Kft.

A német központú Formel D 1993 óta törekszik arra, hogy az autógyártás minden résztvevőjét maradéktalanul kiszolgálja az alkatrészek ellenőrzésétől egészen az új modellek tesztvezetéséig. A minőségre való törekvésünk hamar meghozta gyümölcsét: mára világszerte 80 irodával, a világ 20 országában segítjük a legjobb autók elkészülését. Magyarországon 2007 óta már 15 különböző városban és telephelyen sikerült megvetni a lábunkat és évről évre egyre több ügyfelünknél biztosítjuk a legmagasabb technikai minőséget

Csatlakozz hozzánk:

Minőségellenőr

pozicióba

Feladatok

  • Multinacionális cégeknél (autóipar) történő minőségellenőri feladatok határidőre és megfelelő minőségben történő ellátása az előírt munkautasításoknak megfelelően
  • Hasonló alkatrészek válogatása és utómunkálása
  • Dokumentáció töltése, naprakészen tartása

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 2+2 műszakos munkarend vállalása, napi 12 órában, folyamatos műszak vagy lehetőség van csak nappalos, 8 órás munkarend H-P történő munkavégzésre
  • rugalmasság
  • szükséges a jó kézügyesség és megfigyelőképesség
  • precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Biztos, bejelentett munka
  • Hosszútávú lehetőség
  • Utazási költségtérítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos