Válj nálunk szakértővé, kiemelten támogatunk

Sisa József Egyéni vállalkozó
Miskolc
Nettó 250 000 Ft / hónap
2020. 03. 02.

A megnövekedett igényekre reagálva új munkatársakat (2db) keresünk csapatunkba, akiket a szakma legjobbjaivá nevelünk.

Európai szintű fix fizetés + magas jutalék, hosszú szakmai és pénzügyi támogatás vár rád nálunk, csak hogy te légy a legjobb a területen.

NEM MLM

Feladatok

  • a leg is legfontosabb, hogy tanulni fogsz, mégpedig a pénzügyi piac (biztosítás, bank) számos területéről, s így fokozatosan naprakész tudással fogsz rendelkezni, amit máshol garantáltan nem kapsz meg
  • megtanulod az adminisztrációs feladatokat a-tól z-ig (persze ez egy folyamat lesz)
  • megtanulsz lényegében mindent, ami ahhoz kell, hogy bárhol és bármikor válaszolni tudj az esetleges felmerülő kérdésekre
  • saját ügyfélbázisod (kapod, de természetesen alakíthatod is) napi szintű kezelése lesz a feladatod
  • ügyfelek igényeinek, elképzeléseinek felmérése,
  • tervezetek kidolgozása, összeállítása és prezentálása

Elvárások

  • Tanulási hajlandóság
  • Minimum érettségi megléte, MNB engedély, vagy diploma
  • Emberközpontú hozzáállás
  • Vágy az új dolgok megismerésére
  • Miskolc és 40 km-es körzetében lévő lakhely
  • Lehetsz akár diák is (minimum 18. életév érettségivel)
  • Jogosítvány és jármű megléte előny
  • Meglévő pénzügyi tapasztalat előny, de egyáltalán nem feltétel
  • Légy kommunikatív

Előnyök

  • pénzügyi területen szerzett minimális tapasztalat
  • mnb hatósági vizsga megléte, vagy diploma
  • jogosítvány
  • valamilyen idegennyelv tudása (angol, német)

Amit kínálunk

  • nagy múltú és stabil pénzintézet
  • Mentor, aki az első perctől segít neked, s azért dolgozik, hogy te légy a legsikeresebb a területeden
  • Európai szintű jövedelmet, ami nem csak ígéret!!!
  • Fix támogatás már az első perctől!
  • Egy olyan tudást, amit soha nem vehetnek el tőled és kamatoztatni fogod az élet számos területén
  • Munkádhoz szükséges eszköz (táblagép)
  • Kiváló csapat, akik már alig várnak
  • Call center, ami le veszi a terhet a válladról
  • Egy olyan stabil alapot, amivel büszkén vállalhatod, hogy pénzügyi szakember vagy
  • Lehetőséget, hogy kipróbáld magad több területen is
  • Lehetőséget, hogy akár vezető válljon belőled
  • Számos anyagot, weboldalt, stb, ami nagyban megkönnyíti a munkádat
  • Passzív jövedelemszerzési lehetőség
  • NEM MLM!
  • Odafigyelünk rád!
  • Teljesítményedet díjazzuk (utazás, tárgy, kitüntetés, stb)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!