Fizikai, segéd, betanított munka

Mezőgazdasági gépész munkatársat keresünk Miskolc és környékén

Munkavégzés helye: Miskolc és környéke
2019. 12. 19. 10:20

Agrár vállalat keres csapatába szakirányú végzettséggel rendelkező mezőgépész munkatársat.

Munkavégzés helye: Sajópetri - Kistokaj - Miskolc - Harsány területek

Jelentkezni lehet önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Mezőgazdaságban alkalmazott erő- és munkagépek előkészítése, beállítása, vezetése
  • Gépek karbantartása, üzemzavarok elhárítása
  • Közreműködés a gépek nagyjavításában
  • Közreműködés a telephely, műhely rendjének kialakításában, fenntartásában

Elvárások:

  • Mezőgazdasági gépész végzettség
  • Józan életvitel, precizitás, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

Előnyök:

  • növényvédelmi, illetve mezőgazdasági gépjavító végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, biztos kereset
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Korszerű géppark
  • Hétfőtől vasárnapig munkaidő keret szerinti beosztás
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése