Mezőgazdasági gépész munkatársat keresünk Miskolc és környékén

Szirmaterm Kft.

2019. 12. 19.

Agrár vállalat keres csapatába szakirányú végzettséggel rendelkező mezőgépész munkatársat.

Munkavégzés helye: Sajópetri - Kistokaj - Miskolc - Harsány területek

Jelentkezni lehet önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Mezőgazdaságban alkalmazott erő- és munkagépek előkészítése, beállítása, vezetése
  • Gépek karbantartása, üzemzavarok elhárítása
  • Közreműködés a gépek nagyjavításában
  • Közreműködés a telephely, műhely rendjének kialakításában, fenntartásában

Elvárások

  • Mezőgazdasági gépész végzettség
  • Józan életvitel, precizitás, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

Előnyök

  • növényvédelmi, illetve mezőgazdasági gépjavító végzettség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő, biztos kereset
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Korszerű géppark
  • Hétfőtől vasárnapig munkaidő keret szerinti beosztás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos