Technológia és általános karbantartót keres a Serenity Recycling

Miskolcon, újonnan felépített elektronikai hulladék feldolgozó üzemébe cégünk az ország egész területéről fogadja és dolgozza fel egyes elektronikai hulladékokat. Az feldolgozó üzembe mechanikai és karbantartási  ismeretekkel rendelkező Technológia és általános karbantartót keresünk határozatlan időtartamú munkavégzésre.

Foglalkoztató neve: Serenity Solution Kft.
Foglalkoztató címe: 3527 Miskolc, Zsigmondy Vilmos utca 4520/6 hrsz.

Jelentkezni a következő e-mail címen bérigény megjelölésével, fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Bérigényt nem tartalmazó pályázatokat nem fogadunk el!

Kérjük, a jelentkezés leadásakor a bérigényt megjelölni szíveskedjenek!

Feladatok

  • Hulladék feldolgozó technológiák tervszerű mechanikai karbantartásainak elvégzése ütemterv alapján.
  • A gépek, berendezések nem várt meghibásodásának rövid időn belüli hibaelhárítása.
  • Targoncák általános üzemszerű karbantartása (kenőanyagok, zsírzó pontok ellenőrzése).
  • Meghibásodott hidraulikus csövek cseréje.
  • Nem várt technológiai meghibásodások időn belüli hibafeltárása, a hibák elhárítása.
  • A technológiai fejlesztésekben való részvétel.
  • A szükségszerű hegesztési feladatok elvégzése, karbantartás és (vagy) fejlesztési jelleggel.
  • Karbantartó műhely folyamatos rendezése, naprakészen tartása.
  • Szükséges karbantartási naplók, dokumentumok, utasítások vezetése.
  • Esetenkénti gépkezelési feladatok elvégzése, szabadságolás illetve betegségből kifolyólag.

Elvárások

  • Minimum szakirányú iskolai végzettség lakatos, vagy általános lakatos, gépszerelő.
  • Gyakorlat minimum 3 év folyamatos karbantartási munkával megszerzett ismeret.
  • Nagyfokú precizitás.
  • Csapatban dolgozni tudó és akaró jellem.
  • 5/2011. (XII. 7.) BM rendelet által meghatározott 1. típusú „Hegesztők és az építőipari tevékenység során nyílt lánggal járó munkát végzők” tűzvédelmi szakvizsgája.
  • Precizitás, hatékonyság és jó alkalmazkodó képesség jellemzik.
  • Igényes saját és mások munkájára.

Előnyök

  • Elektromos OKj-s vagy villanyszerelő képesítés.
  • Gépész technikus, vagy általános középfokú gépész végzettség.
  • Hulladék kezelési ismeretek.

Amit kínálunk

  • Megbízható, biztos munkahely.
  • Bejárási költségtámogatás: Távolsági buszbérlet 100%-ban.
  • Versenyképes jövedelem.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!