Ingatlan értékesítő munkatársakat keresünk Miskolcon

Ensoma Kft.
Miskolc
2019. 11. 04.

Gondolkoztál azon, hogyan lehet kiemelkedő jövedelmet elérni Magyarországon?

Úgy érzed, hogy többre vagy képes annál, amit jelenleg csinálsz, és szívesen építenéd a saját karriered?

Szeretnéd magadnak beosztani az idődet és izgalmas, az ügyfeleid számára is hasznos munkát végezni?

Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal és úgy érzed, neked is van egy ingatlanos éned és nyitott vagy a folyamatos fejlődésre?

Csatlakozz Magyarország egyik piacvezető, egyetlen banki háttérrel rendelkező ingatlanközvetítő hálózatának miskolci irodájához ingatlan tanácsadóként!

Feladatok

  • az ügyféligényeinek felmérése és komplex kielégítése az értékesítés vagy ingatlan vásárlás során
  • használt és új építésű piaci ingatlanok, valamint bankcsoporti és más bankok ingatlan állományának    értékesítése
  • eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása

Elvárások

  • megbízhatóság
  • terhelhetőség;
  • legalább középfokú végzettség;
  • értékesítői attitűd;
  • precíz munkavégzés;
  • ambiciózus gondolkodás.

Előnyök

  • ingatlanközvetítői tapasztalat
  • ingatlanközvetítői végzettség
  • értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

- kimagasló kereseti lehetőség (akár a bevétel 66%-a);
- korszerű irodai és technikai háttér;
- folyamatos , magas szintű szakmai képzések;
- professzionális ingatlan-nyilvántartási , vállalatirányítási rendszer;
- kedvezményes finanszírozási megoldásokból járó bónuszok;
- rugalmasan alakítható munkaidő.

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!