Műszaki vezető állás Miskolcon

A Herman Ottó Lakásszövetkezet, Miskolc egyik legnagyobb szövetkezet műszaki vezetői állást hirdet fiatalos csapatba, jó kommunikációs képességű személy jelentkezését várjuk 2019.11.08-ig.

Feladatok

  • karbantartás költségeinek tervezése, elemzése
  • éves karbantartási terv készítése, az abban rögzített munkák elvégzése
  • külsős vállalkozók munkájának koordinálása az igénybevett szolgáltatások költség hatékony elemzéseinek elvégzése

Elvárások

  • hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • tulajdonosi szemlélet, vezetői adottságok
  • proaktív, döntésképes és csapatmunkára alkalmas személyiség
  • jó kommunikációs képesség
  • szakmunkások irányítása

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • korszerű munkakörnyezet
  • versenyképes bér
  • mobiltelefon használat
  • kihívásokkal teli szakmai feladatok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!