Gépkezelő kollégákat keresünk Miskolcon

Miskolci cégünk újonnan épített elektronikai hulladék feldolgozó üzemébe keresünk gépkezelési ismeretekkel rendelkező technológiai gépkezelőt határozatlan időtartamú munkavégzésre.

Foglalkoztató neve: Serenity Solution Kft.
Foglalkoztató címe: 3527 Miskolc , Zsigmondy Vilmos utca 4520/6 hrsz.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva bérigény megjelölésével, fényképes önéletrajz megküldésével lehetséges.

Bérigény feltüntetése nélkül beérkezett pályázatokat nem áll módunkban elfogadni!

Feladatok

  • Darálógépek üzemeltetése
  • A tervszerű kisebb karbantartások elvégzése , a nagyobb karbantartásokban való részvétel
  • A hulladékok adagolása a felhordó szalagra
  • A termelési tervek maradéktalan betartása

Elvárások

  • Minimum iskolai végzettség: szakmunkásképző
  • Gyakorlat:  legalább 2 éves egyéb gépkezelési ismeret
  • Precizitás, hatékonyság és jó alkalmazkodó képesség
  • Igényes munkavégzés
  • Két műszak vállalása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hulladékismeret
  • Gépszerelői végzettség vagy tapasztalat
  • 2009-nél nem régebbi OKJ-s nehézgépkezelői - targoncavezetői engedély, hatósági vizsga 3324 típusszámmal

Amit kínálunk

  • Megbízható , biztos munkahely
  • Munkába járás támogatása: Távolsági buszbérlet 100%-ban
  • Versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!