Építőipar, építészet

Műszaki előkészítő, árajánlat-készítő pozícióra keresünk kollégát Mályiba

Munkavégzés helye: Mályi
2019. 10. 11. 10:14

A több mint 25 éves múltra visszatekintő üvegiparban tevékeny Mályi-Glass Kft. munkatársat keres műszaki árajánlatok készítésére Mályi telephelyére.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a jelentkezem gombbal!

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki rajzok, dokumentációk értelmezése
  • Számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Talpraesettség, önállóság
  • B kat. Jogosítvány

Előnyök:

  • Autocad ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat!
  • Építőiparban szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • fiatalos környezet
  • előrelépési lehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése