IT projektmenedzser munka Miskolcon

Diston-Line Kft.
Miskolc
2019. 09. 18.

Miskolci (vagy budapesti) munkavégzéssel, egyedi fejlesztésű webáruház, a Falatozz.hu ételrendelő portál csapatába keressük új munkatársunkat IT projektmenedzser pozícióba.

Állás területei:

  • IT, fejlesztési vezető
  • Projektmenedzser
  • Szoftvertesztelő
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Miskolc-Felső-Majláth (elsősorban) / Budapest XI. kerület

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „IT projektmenedzser” tárggyal.

Feladatok

  • IT alkalmazások, infrastruktúra projektek koordinálása
  • IT projektek előrehaladásának nyomon követése, mérhetővé tétele, riportálása
  • Fejlesztések kapcsán közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikálásában
  • Kapcsolattartás az igénylő területekkel, külső partnerekkel
  • Projektek validálása, tesztelések felügyelete
  • Felhasználói oktatások szakmai támogatása
  • Vezetői döntések előkészítése, támogatása
  • Budapesti/Miskolci telephely látogatása havi rendszerességgel

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • alapvető IT ismeretek
  • vezetői készségek
  • képesség az önálló és proaktív munkavégzésre, emellett a kreatív és logikus a gondolkodásra
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

  • IT területen azonos munkakörben szerzett korábbi tapasztalat
  • projektkövető szoftverben, szoftverfejlesztési projekmenedzser-módszertanban való jártasság
  • angol nyelvtudás
  • HTML, MySQL alapjainak ismerete
  • saját autóval rendelkezik

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Kreatív, változatos feladatok
  • Elkötelezett, fiatalos, támogató csapat
  • Versenyképes bérezés és juttatások (céges telefon, céges autó, sporttámogatás, stb.)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!