Matematika szakos középiskola tanári állás Edelényben

Középiskolai tanári feladatok ellátása Edelényben a Szentpéri út 35. szám alatt.

Határozatlan idejű, teljes állásként betölthető.

Feladatok

  • Matematika tantárgy oktatása és érettségire történő felkészítés.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség

    3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása

    Végzettséget igazoló dokumentumok megküldése

    Szakmai önéletrajz csatolása

Előnyök

  • Kreativitás, szakmai elhivatottság, megújulásra képesség.

Amit kínálunk

  • A Munka Törvénykönyve alá eső foglalkoztatás, az életkornak és a végzettségnek megfelelő pedagógus bér.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!