Területi képviselő, értékesítő kollégát keresünk Borsod megyébe

ACJ Kft.
Miskolc
Nettó 160 000 Ft / hónap
2019. 07. 16.

Miskolci kirendeltségünkre területi képviselőket, értékesítőket és kereskedelmi asszisztenseket keresünk.

Cégünk egy több mint 30 éves múltra visszatekintő nemzetközi konszern Magyarországi leányvállalata, mely minőségi fogyasztási cikkeket gyárt, forgalmaz és értékesít világszerte, melyekhez a cég üzleteiben, valamint közvetlen értékesítés útján jutnak hozzá az ügyfeleink. Miskolci kirendeltségünk zökkenőmentes működtetése érdekében keresünk területi képviselőket-értékesítőket és kereskedelmi asszisztenseket.

Akiket keresünk:

  • Légy fiatalos, magabiztos, jó megjelenésű, jó csapatjátékos, megbízható, ügyfélorientált és akarj változtatni az eddigi életeden.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, akkor küld el magyarnyelvű fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Új és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon illetve személyesen,
  • Rendezvények szervezése,
  • Tárgyalások lebonyolítása,
  • Szerződések előkészítése, készítése, rögzítése, -Adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség és a jó kommunikációs készség

  • B kategóriás jogosítvány és saját személygépjármű előny, de nem követelmény.

Amit kínálunk

  • stabil nemzetközi cégháttér,
  • rugalmas időbeosztás,
  • Fix+ jutalékos 13 havi jövedelem,
  • egyéb prémiumok,
  • ingyenes képzések,
  • gyors előre lépési lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!