Villamosmérnök / Elektroműszerész munkatársat keresünk Miskolcon

Miskolc
2019. 07. 10.

JELENLEG NYITOTT POZÍCIÓNK:

Villamosmérnök / Elektroműszerész

szabaduló szobák építéséhez

Te vagy leendő munkatársunk, ha:

  • tényleg szereted a kihívásokkal teli munkát
  • szeretnél mindennap egy valóban kreatív környezetben dolgozni
  •  szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol az előző napi ötleteidet másnap meg is valósítod

Gyere és dolgozz velünk a MindQuest.hu-nál, Magyarország legnagyobb múltra visszatekintő élő kalandjáték cégénél!

Elvárások

  • hardver építésben való jártasság
  • hálózat tervezésben való jártasság
  • Arduino és Raspberry PI környezetben: Python, C++, Delphi és Javanyelvek ismerete
  • Websocket ismerete

Előnyök

  • kreativitás
  • ha szívesen bütykölsz különböző nemmindennapi kütyüket

Amit kínálunk

  • fiatalos csapat
  • változatos feladatok
  • betekintés a szabaduló szobák kulisszái mögé
  • alkalmanként külföldi munkavégzés lehetősége

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!