Mérlegképes könyvelői állás Miskolcon

Expedit 2005 Kft.
Miskolc
2019. 07. 08.

22 éve működő könyvelő és adótanácsadó Kft. miskolci irodája munkatársat keres önállóan dolgozni tudó, mérlegképes könyvelő képesítéssel, azonnali belépéssel.

Bérezés: megegyezés szerint

Rövid szakmai önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük.

Feladatok

  • társaságok, egyéni vállalkozók, egyéb szervezetek teljes körű könyvelése
  • bérszámfejtés
  • aktuális bevallások készítése beadása
  • adatszolgáltatások, kimutatások készítése
  • éves zárások elvégzése, beadása
  • egyéb irodai dokumentációs feladatok, illetve nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • bérszámfejtésben, munkaügyben való jártasság
  • számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • hosszútávú, stabil munkahely
  • családias légkör
  • változatos feladatok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!