Könyvelő munkatársat keresünk miskolci irodánkba

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2019. 07. 01.

Miskolci irodánkban bővítjük pénzügyi csapatunkat, ehhez keressük könyvelői tapasztalatokkal rendelkező leendő kollégánkat!

Várjuk jelentkezésed, ha érdekel a megújuló energia világa, hiszel abban, hogy szaktudásoddal Te is zöldebbé teheted a világot és ha szeretnél egy bizonyíthatóan Szerethető Munkahelyen dolgozni!

Lehet, hogy éppen te leszel a következő kollégánk?

Ha rendelkezel könyvelési tapasztalattal jelentkezz, de előtte olvasd végig, hogy mire lesz szükség és mit kínálunk!

Milyen feladatok várnak rád:

  • Számlák kiállítása, kezelése, könyvelése.
  • Házipénztár kezelése.
  • Bankkivonatok ellenőrzése, dokumentálása.
  • Egyszerűsített munkavállalók bejelentése és az ehhez kapcsolódó adminisztrációk elvégzése.
  • Actual ügyviteli és Bitrix feladatkezelő rendszer napi használata,
  • Megrendelői szerződések, dokumentumok, és egyéb projektspecifikus iratok iktatása és archiválása.
  • Céges gépjármű park biztosítási és fenntartási költségeinek, dokumentumainak kezelése.
  • Együttműködés és kapcsolattartás a projektmenedzserekkel, beszerzéssel és a humán területtel.

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Korrekt bérezés, arányos bérfejlődés lehetőségével,
  • rugalmas időbeosztásra törekszünk,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • szakmai környezet és irányítás,
  • fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör,
  • céges szolgáltatói csomagok munkavállalóinknak (solar+, truck&car+, ACDC+…).

Mi szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Könyvelési ismeret és minimum 2 év szakmai (pénzügyi) tapasztalat,
  • adózási ismeretek,
  • minimum középfokú- könyvelői végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • informatikai alapismeretek és affinitás,
  • határozott és feladatorientált személyiség,
  • a munkaügyi ismeret és angol nyelvtudás előnyt jelent!

A munkalehetőséggel és cégünkkel kapcsolatos további információkhoz juthatsz az alábbi honlapunkon  (www.pvnapenergia.hu ) vagy a következő linkeken: https://dreamjo.bs/hu/company/pv-napenergia

Felkeltette az érdeklődésed a pozíció?

Küldd el jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva! Fényképes önéletrajzodban kérjük, tüntesd fel szakmai referenciádat is!

Jelentkezési határidő: 2019.07.21.

Csatlakozz csapatunkhoz, ha szeretnél Te is egy „Szerethető Munkahelyen” dolgozni és részese lenni egy igazi miskolci történetnek!

A munkalehetőséggel és cégünkkel kapcsolatos további információkhoz juthatsz a honlapunkon  (www.pvnapenergia.hu ) vagy a következő linkeken: https://dreamjo.bs/hu/company/pv-napenergia.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános