Munkaviszonyos call center operátor álláslehetőség azonnali kezdéssel

Homecall Plus Kft.
Miskolc
Bruttó 1 000 Ft - 1 800 Ft / óra
2019. 09. 04.

Hat éve stabilan működő cégünk keres olyan munkavállalókat, akik azonnal munkába tudnak állni és szeretnek emberekkel beszélgetni telefonon keresztül.

Cégünk munkavállalóit egy a munkaerő foglalkoztatásban nagy tapasztalattal rendelkező cégnek szervezi ki, akivel stratégiai partnerkapcsolatot ápolunk.

Feladatok

A munkavállaló feladata, hogy a megadott beszélgetésvázlat alapján ismerteti a vásárlóval az általa
kiválasztott termék tulajdonságait, elmondja az akciós lehetőségeket, majd felveszi a rendelést. A termékek gyógyhatású készítmények.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség,
  • csapatjátékos,
  • pontos munkavégzés.

Előnyök

  • Jó hangulat, rugalmas beosztás.

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés.
  • Hosszútávú, stabil munkahely.
  • Az Önéletrajz feltöltése mellett jelentkezhet  telefonon HR munkatársunknál: Nagy Ildikó 06 20 474 07 43

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!