Üzletvezető-helyettes állás Miskolcon

LPP Hungary Kft.
Miskolc
2019. 05. 27.

ÜZLETVEZETŐ-HELYETTES (RESERVED)

munkatársat keresünk a RESERVED márkánkhoz a Miskolc Plázában található üzletünkbe.

Feladatok

FELADATAINK EBBEN A MUNKAKÖRBEN:

  • Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” vezesd, motiváld, képezd, segítsd
  • Az üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttatása, az értékesítési eredmények maximalizálása, majd fenntartása
  • Magas szintű ügyfélközpontúság megvalósítása

Elvárások

  • Szeresd a divatot, az embereket, a pörgést, és mindig keresd a fejlesztési lehetőségeket!
  • Minimum 1-2 év tapasztalat egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióban
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább társalgási angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Visual merchandising tevékenységben való jártasság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, türelem
  • Kiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód
  • Példa értékű teherbírás, rugalmasság

Amit kínálunk

LEHETŐSÉGEINK:

  • Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Helyi tömegközlekedési bérlet
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések, rendszeres tréningek
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető