Ipari bádogos/ szigetelő munka Ausztriában

DISOL Kft.

Nettó 560 000 Ft - 810 000 Ft / hónap
2019. 05. 15.

A budaörsi központú, dinamikusan fejlődő DISOL Kft. ipari és vegyi üzemekben szigeteléssel, korrózió- és tűzvédelmi kivitelezéssel foglalkozik, külföldi megbízásokat teljesítve.

Ausztriai munkáinkra,több éves szakmai tapasztalattal rendelkező ipari bádogosokat, szigetelőket keresünk.

Szerelő és szerkesztő bádogosok jelentkezését várjuk folyamatosan, azonnali belépéssel.

Kizárólag szakmabeliek jelentkezését várjuk.

Szállás, kiutazás, munkába járás, munkaruha költségét viseli a vállalat.

Kiemelt bérezés! Stabil munkakörnyezet!

Előny:

  • saját autó, német nyelvtudás, külföldi munkatapasztalat

Telefonon is érdeklődhet: 30 / 261 5169

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • Jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • külföldi munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Magyar bejelentés / EUR kiküldetési ellátmány
  • Versenyképes jövedelem
  • Szállás- és munkába járási költségek 100%-os térítése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott